haios.ro

Comentariu

fara nume - 14 Aug 2011

Culmea culmilor: era culmea s-o stii si pe asta! Culmea culmilor culmilor: Everest!

eu cred ca culmea culmilor iste aceea de a gadila un bec si sa rada aia de la curent